KONST / Litografier / Färglitografi 14655218
nr 1465 5218
Helena Elfgren
(f. 1960), Sverige
"Väktarens blomma". Signerad, färglitografi, numrerad 60/180, daterad 2010. Bildmått: 29,5x29,5, yttermått inklusive ram: 54x45 cm
Helena Elfgren, svensk bildkonstnär född 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 2 maj 2022
kl 18:39:06
100 kr
150 kr
200 kr